خانه | بخش كودك و نوجوان | جستجو:

 

هديه به معلم‌ها!
جيره‌كتاب با كمك و حمايت نشر ديبايه، نشر چشمه، دفتر پژوهش‌هاي فرهنگي، كتاب خورشيد و انتشارات هرمس تصميم گرفته است تا به منظور معرفي اين فعاليت، يك دوره عضويت جيره‌كتاب را به معلمين علاقمند كه واجد شرايط زير باشند هديه نمايد:

- معلمين متقاضي بايد در حال حاضر در داخل كشور مشغول كار باشند
- متقاضيان بايد يك نشاني پست الكترونيك فعال داشته باشند

اگر شما معلم و واجد شرايط فوق هستيد، هديه ما، عضويت يك دوره جيره‌كتاب به ارزش 000/10 تومان، به شما تعلق مي‌گيرد. بنابراين در صورت تمايل به دريافت اين هديه مي‌توانيد به روش زير اقدام نماييد:
- فرم عضويت جيره‌كتاب را تكميل كنيد
- در بخش نام محل كار، عنوان مدرسه‌اي را كه در آن مشغول به كار هستيد درج نماييد. همچنين نشاني پست الكترونيك خود را حتما در محل خواسته شده درج كنيد
- ضمنا در فرم عضويت در بخش "چگونه با جيره‌كتاب آشنا شديد؟" عبارت "هديه به معلم" را درج نماييد

جيره‌كتاب پس از دريافت فرم شما از طريق نشاني پست الكترونيكي كه در فرم ذكر كرده‌ايد با شما تماس گرفته و هماهنگي‌هاي لازم را انجام خواهد داد. لطفا توجه داشته باشيد كه تعداد اشتراك‌هاي در نظر گرفته شده براي اهدا محدود است (40 اشتراك) به همين خاطر تاريخ دريافت فرم‌هاي عضويت به عنوان شاخص الويت‌بندي متقاضيان انتخاب شده است.

جيره‌كتاب پيش از اين طرح "هديه كتابدار" را اجرا كرده كه براي اطلاع از جزئيات آن مي‌توانيد به اينجا مراجعه كنيد.جيره كتاب چيست؟    چگونه مي‌توان عضو شد؟    لطفا نظر بدهيد!    مبلغ ما، شما هستيد
خرده‌ريز‌هاي مفيد    اگر كارمان داشتيد